Врятувати Рядового Ровера

   Наказом від 2 грудня 2017 року, Відділом Відваги під керівництвом Управління Здорового Глузду постановляється: Провести ряд превентивних дій спрямованих на рятування та максимальний захист Рядового Ровера від прийдешніх грязьових умов 2-й етап Зимового Кубку | Міністєрка, та можливих подальших схожих погодних умов.
   Задля власної безпеки Рядового Ровера рекомендується обладнати його базовим захистом, який можна придбати, або зробити самостійно. Перед виходом на завдання Рядовий повинен пройти огляд, для повноцінної перевірки його стану, виявлення “слабких” місць та їх подальшого захисту. Приблизна стандартизована схема слабких місць у Рядових
   Рядовий Хардтейл: – амортизаційна вилка (важливо) – трансмісія (опціально)
Рядовий Підвіс: – амортизаційна вилка (важливо) – задній амортизатор (важливо) – трансмісія (опціально)
   Обладнується стандартними зйомними крилами, які можна придбати будь-де, або зробити самостійно:
Для широкої гуми від 2”2 рекомендується використання моделей 2 та 3 (FL & FX) Моделі 1 та 2 використовуються для захисту заднього аморту та трансмісії в залежності від моделі Рядового Ровера. Як це виглядає у реальному житті:
 

   Один з більш глобальних зимових апгрейдів Рядового Ровера – заміна амортизаційної вилки на ригідну на грязьовий та холодний період. У випадку, якщо заміна неможлива, враховувати, що багнюка для амортизаційної вилки за небезпекою дорівнює радіації для людства – жити можна, але ніжки облізуть.
   Превентивна міра за статутом – дотримуватися ідеальної гігієни: мити, сушити, витирати, змащувати, прискипливо перевіряти. Бути готовим до втрат! Трансмісія – це камікадзе Велосипедного десанту. Буде потерпати та вмирати, тому обирайте такі, що вже відслужили вам у теплий сезон, а тепер можуть завершити свою кар’єру на піку слави.
Елітні Рядові, що використовують нарроувайд зірки можуть спіймати чейнсаки (закус ланцюга).
Превентивна міра – використовувати версії з максимальним брудовідводом.
варіант B-B – саме те, що треба
 Гальма – це як зілоти. Один зілот – загін, двоє – загін із зрадником. Гальма під час грязьової погоди схильні до дезертирства, тому використовуйте тільки надійних та перевірених юнітів.
Захистити гальма у польових умовах – заклеїти так, щоб до колодок не потрапляв бруд.
Показовий карбоновий захист у Дані Харда.

Якщо в вас має проріз, то заклеїти його – добра порада. Радимо скористатися 😉

Підбиваючи підсумки: Перед зимовим періодом Рядового Ровера обстежити, почистити,

промити, змащити, перевірити гумки в амортизаційних вилках, або замінити на ригід, поставити захист, де треба. Після кожної брудної операції – повторити. Взимку у велосипедних лазаретах (Іван Швидко, Александр Быковский) може не стати місця для тих рядових, хто не дотримувався вказаних вище правил, тому враховуйте ризики. Наснаги всім.

Автор – Joe Raccoon